Barbie Jako Księżniczka Wyspy

Gry Online kolorowanka Monster High

Puzzle z Bajek Barbie

Gry Online dostępne na stronie

 

Podobne Bajki-Online dla dzieci


Bajka dla dzieci Barbie i 12 tańczących księżniczek

Barbie jak Rockowa księżniczka

Opis Bajki

Barbie Jako Księżniczka Wyspy

Bajka Barbie Jako Księżniczka wyspy -Reżyserem bajki jest Greg Richardson . Premiera miała miejsce 18 wrzesnia 2007 roku.


Barbie Jako Księżniczka Wyspy

Rosella zdrobniale RO w tej roli Barbie w wieku 6 lat trafia na bezludna wyspę . Poznaje tam swoich nowych przyjaciół pandę Sagiego , pawia Azula. Słonia Tika.Mijają lata Ro uczy się mowy zwierząt i świetnie się z nimi dogaduje i śpiewa dla nich . W dalszej fazie filmu na wyspę zawitał książę Antonio, który co raz wybiera się na wyprawy w poszukiwaniu przygód . Ty razem trafia na wyspę na ,której żyje Ro . Antonio i Frazer ruszają w głąb wyspy przed niebezpieczeństwem ratuje ich Rosella, która przez 10 lat nie widziała człowieka . Antonio jest zachwycony dziewczyna i proponuje jej by wracała z nim do cywilizacji. Ro po długich przemyśleniach zgadza się i wraz ze zwierzętami wraca z księciem do królestwa.

Barbie Jako Księżniczka Wyspy

Gdy docierają na miejsce Antonio przedstawia swoim rodzicom Roselle tymczasem rodzice zaplanowali już ożenek dla księcia kandydatka jest Księżniczka Lucjana ślub ma się odbyć następnego dnia . Antonio jest zaskoczony . Przekonaj się jak potoczą się dalsze losy naszych bohaterów .

Bajki-Online.pl zaprasza na bajkę Barbie Jako Księżniczka Wyspy

 

Zobacz inne aktywności na stronie Bajki-Online.pl


Kolorowanki Online z ulubionych bajek

Bohaterem bajki jest króliczka Judy, która bardzo chce zostać policjantką