Bajki dla dzieci Online "Jak ukraśc Księżyc (2010) "

Zobacz inne aktywności na stronie Bajki-Online.plZobacz nasz Kanał


Minionki rozrabiają

smerfy Poszukiwacze zaginionej wioski

Smerfetka wraz z kilkoma smerfami wyrusza na wyprawę do Zakazanego Lasu w poszukiwaniu smerfnych koleżanek.

Opis Bajki

Bajka Jak ukraśc Księżyc (2010)

Jak ukraśc Księżyc (2010) Angielski tytuł to "Despicable Me" jest to amerykańsko-francuski komediowy ,film animowany .Premiera filmu odbyła się 9 lipca 2010 roku ,natomiast premiera w naszym kraju miała miejsce 20 sierpnia 2010 roku. Scenariusz do bajki napisali Ken Duario i Cinco Paul .Po trzech latach Bajka doczekał się kontynuacji w postaci filmu "Minionki Rozrabiają ".


Bajka Jak ukraśc Księżyc (2010)

Głównym bohaterem bajki jest Gru, złodziej niemal doskonały, mieszka on w pięknej podmiejskiej dzielnicy. Na początku filmu doktor Nikczemniku informuje go o wyczynie, jaki dokonał jego konkurent Victor. Kradnie on egipskie piramidy wyczyn ten przyćmiewa wszystkie dokonania Guru i nie jest on już pierwszym złoczyńco. W tajnym laboratorium Guru informuje o swoich planach Minionki postanawia dokonać spektakularnego rabunku wszechczasów kradzieży Księżyca. Aby dokonać tego wyczynu musi mieć broń zmniejszająca, doktor Nikczemniku informuje Guru, że nie stać ich na taką broń. Guru wybiera się po pożyczkę do banku zła,przedstawia tam plan działania, niestety nie posiada karabinu zmniejszającego, dzięki któremu ma zamiar ukraść księżyc. Bank odmawia udzielenia pożyczki (Guru musi okazać, że posiada maszynę zmniejszającą) .

Bajka Jak ukraśc Księżyc (2010)

Guru nie załamuje się wybiera się razem z Mionkami do wschodniej Azji gdzie mieści się Ściśle Tajne Centrum Badawcze a wewnątrz bron zmniejszająca. Wszystko idzie zgodnie z planem broń udaje się wykraść, ale w drodze powrotnej zostaje zaatakowany przez Victora, który odbiera mu broń. Guru nie poddaje się postanawia zakraść się do twierdzy Vitora, ale bez skutecznie. Zrabowanie maszyny pomniejszającej okazuje się zaskakująco trudne wszelkie próby dostania się do twierdzy kończą się porażką. W pewny momencie zauważył jak trzy dziewczynki bez problemu wchodzą do twierdzy. Guru wpada na genialny pomysł wykorzystania w swoim skoku trzech dziewczynek z domu dziecka. Kontakt z sierotkami stopniowo odmienia oziębłego złoczyńcę. Co było dalej ? Przekonaj się i oglądaj bajkę dla dzieci w Bajki-Online.pl

Głównym Bohaterem bajki dla dzieci jest króliczka Judy, która bardzo chce zostać policjantką

bajka Lego Nexo Knights -

Lego Nexo Knights - Serial animowany

Poznaj Roszpunkę, uwięzioną w wieży dziewczynę o 20-metrowych magicznych, złotych włosach.

Siedmioletni Tim jest jedynym dzieckiem w swojej rodzinie, do momentu kiedy pojawia się nowy braciszek.

Scooby-Doo i Brygada Detektywów bajka dla dzieci

Scooby-Doo i Brygada Detektywów Przemiana

bajki Scooby Doo

Scooby-Doo i Brygada Detektywów - Gniew Krampusa

Polecoane na stronie

Minionki mają jedno marzenie służyć najpodlejszemu panu, jakiego uda się znaleźć.

Puzzle Online z bajki Mionki