Bajki-Online.pl przedstawia najnowszy serial animowany Disneya "Jej wysokość Zosia ". Serial opowiada o Dziewczynce o imieniu Zosia która zostaje księżniczką. Życie jej diametralnie się zmienia przenosi się z ubogiej chatki do świata królewskiej rodziny. Mieszka w zamku razem z mamą ojczymem i dwójką przybranych rodzeństwem księżniczką Amber i księciem Jankiem . Zosia próbuje odnaleźć się w obcym świecie nie wie nic o dworskim życiu. Jednak cechy harakteru, jakie posiada jest inteligenta, śmiała, odważna pozwala zdobyć jej sympatie. Bajka dla dzieci Jej wysokość Zosia skierowana jest dla dzieci w wieku przedszkolnym zwłaszcza dziewczynek, odcinki bajki mają pozytywny przekaz.

Bajki Online dla dzieci Odcinek 03

Bajki Online dla dzieci Odcinek 02

Bajki Online dla dzieci Odcinek 01

Bajki Online dla dzieci Odcinek 06

Bajki Online dla dzieci Odcinek 05

Bajki Online dla dzieci Odcinek 04

Bajka dla dzieci I żyli długo i zaplątani to krótkometrażowy film. Kontynuacja przygód bohaterów bajki dla dzieci „Zaplatani” Spotykamy się na ceremonii zaślubin Roszpunki i Juliana. Wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Koń Maximus dumnie niesie obrączki, które niechcący upuszcza te tocząc się wylatują z klasztoru. W pogoń za nimi ruszają Pascal i Maximus. Przekonaj się, czy dzień ślubu będzie udany, czy Pascal i maximus dostarczą obrączki na czas.

Bajki Online dla dzieci Odcinek 09

Bajki Online dla dzieci Odcinek 08

Bajki Online dla dzieci Odcinek 07

Bajki Online dla dzieci Odcinek 10

Bajki Online dla dzieci Odcinek 11

Bajki Online dla dzieci Odcinek 12

Bajki Online dla dzieci Odcinek 13

Bajki Online dla dzieci Odcinek 14

Bajki Online dla dzieci Odcinek 15

Bajka dla dzieci Gorączka lodu Zbliża się szczególny dzień urodziny Anny. Elza szykuje niespodziankę dla siostry. Wykorzystuje do tego swoje magiczne zdolności. Gdy wszystko jest już gotowe zostawia Kristoffa i Olafa prosząc by pilnowali początku. Sama rusza obudzić solenizantkę. Elza budzi Anne i mówi jej o zaplanowanych atrakcjach podczas tej rozmowy Elza kicha z magicznej mocy zrodziły się dwa małe psotne jak się okaże bałwanki, które uciekły. Elza wykorzystuje swoje magiczne zdolności wyczarowała piękne suknie dziewczyny wyruszają w trasę po atrakcjach, które przygotowała Elza. Przekonaj się czy wszystko, co zaplanowała uda się . Bajki -Online.pl zaprasza do oglądania.

Bajki Online dla dzieci Odcinek 16

Bajki Online dla dzieci Odcinek 17

Bajki Online dla dzieci Odcinek 18

Bajki Online dla dzieci Odcinek 19

Bajki Online dla dzieci Odcinek 20

Bajki Online dla dzieci Odcinek 21