Bajki-Online.pl przedstawia serial animowany Lego Nexo Knights – Jest to serial animowany, który premierę swoją miał 13 grudnia 2015 roku. Kraj produkcji to Dania i Stany zjednoczone. W Bajce poznany pięciu rycerzy Macy,Axla, Claya,Aarona i Lance’a. Jest też czarownik Merlok 2.0. Razem w futurystycznym świecie walczą w obronie Knighton. Bajka jest oparta na tematyce Lego. Rycerze Nexo walczą z Księgą Potworów i ich przerażającą armią lawowych poczwar.

Lego Nexo Knights-Bajki Online

serial animowany dla dzieci Lego Nexo Knights - Krakenskull

Lego Nexo Knights - Krakenskull- Serial animowany

bajka Lego Nexo Knights -

Lego Nexo Knights - serce z kamienia

Lego Nexo Knights- Marsz Kolosa

Serial animowany Lego Nexo Knights- Między młotem a kowadłem

Lego Nexo Knights- Między młotem a kowadłem

Bajka dla dzieci Lego Ninjago- Mistrzowie spinjitzu Serial przedstawia przygody dzielnych wojowników ninja są nimi Jay , Cole , Kai, Zane . Wojownicy ci stają na straży prawa ich celem jest utrzymanie pokoju, któremu zagraża lord Gardemon. Kai czerwony ninja jest mistrzem żywiołu ognia, Jay jest niebieskim władcą piorunów, Cole twardy jak skała władca żywiołu ziemi, Zane biały ninja władcą potęgi lodu.Mentorem naszych bohaterów jest mistrz Wu uczy ich sztuki walki, jakim jest spinjitzu.

Lego Nexo Knights- Nieznajomy z Halp

Lego Nexo Knights- Weekend u Halberta serial animowany

Lego Nexo Knights- Weekend u Halberta

bajka Lego Nexo Knights- Upadek

Lego Nexo Knights- Upadek

Lego Nexo Knights- Nowe zakazane moce bajka

Lego Nexo Knights- Nowe zakazane moce

Lego Nexo Knights - Moc Merloka

Lego Nexo Knights - Moc Merloka

seila animowany dla dzieci Lego Nexo Knights - Czarny Rycerz

Lego Nexo Knights - Czarny Rycerz

Zapraszamy do oglądania bajki „Psi Patrol". Premiera w Polsce maiła miejsce 4 listopada 2013 na antenie Nickelodeon Polska. Bajka opawiada o przygodach siedmiu szczeniąt. Bohaterowie to Chase, Marshall, Rubble, Rocky, Zuma, Skye i Everest. Jest też dziesięcioletni chłopiec o imieniu Ryder razem twożą zgrana drużynę o nazwi Psi Patrol . Oglądaj bajkę Psi Patrol online na naszej stronie i poznaj szczenięta każdy z nich ma przypisane indywidualne cechy.

Bajki-Online.pl zaprasza na serial „Psi Patrol".