Bajki dla dzieci Littlest Pet Shop

Serial opowiada o przygodach dziewczynki zwanej Blythe Baxter, która przeprowadza się do mieszkania ze swoim tatą, który jest pilotem samolotu. Ojciec Blythe dużo podróżuje zostawiając córkę samą w domu. Pewnego dnia Blythe w pobliżu swojego domu odkrywa wyjątkowy sklep zoologiczny i ku zaskoczeniu stwierdza, że rozumie mowę zwierząt. Dzięki bujnej wyobraźni Blythe spędza czas na zabawach ze zwierzątkami, które są jej jedynymi przyjaciółmi.

Littlest Pet Shop 01 - Wielka przygoda Blythe część 1

Littlest Pet Shop 02 - Wielka przygoda Blythe część 2

Littlest Pet Shop 03 - Pechowy Dzień

Littlest Pet Shop 04 - Uwolnić Gail

Bajka dla dzieci Miraculum: Biedronka i Czarny Kot

Serial przedstawia przygody nastoletniej dziewczyny o imieniu Marinette i chłopaka Adriena Agreste'a. Mieszają oni w Paryżu Marinette na co dzień jest zwyczajną dziewczyną ze zwyczajnym życiem , ale skrywa w sobie coś, o czym nie wie nikt i skrycie podkochuje się w Adriena Agreste'a. Gdy w Paryżu czai się zło Marinette przemienia się w super biedronkę . Natomiast Adriena, który też coś ukrywa przemienia się w czarnego kota. Marinette i Adriena Agreste'a nie znają prawdy o sobie i wspólnie chronią Paryż przed złym wrogiem . Miraculum: Biedronka i Czarny Kot .

Littlest Pet Shop 05 - Powiedz, z czego się śmiejesz

Littlest Pet Shop 06 - Ze złością ci nie nie zrobić Twarzy

Littlest Pet Shop 07 - Russell się bawi

Littlest Pet Shop 08 - Zadurzona Blythe

Bajki dla dzieci Sekretne życie zwierzaków -Akcja bajki Sekretne życie zwierzaków domowych rozgrywa się Nowym Yorku. Na początku bajki poznajemy jednego z głównych bohaterów psa rasy terier nazywa się Max. Nasz bohater bardzo kocha i jest bardzo zawiązany ze swoją opiekunką o imieniu Katie, która znalazła go w kartonie na przedmieściach miasta i od tamtej pory są razem. Stacja komplikuje się, kiedy Katie przyprowadza psa o imieniu Duke. Max i Duke od pierwszego wejrzenia nie przepadają za sobą zaczyna się rywalizacja o względy swojej pani. Pewnego dnia podczas spaceru w parku Max i Duke zgubili się. Od tej pory muszą nauczyć się współpracować by muc wrócić do domu. Poznają też przebiegłego królika o imieniu Tuptuś. Przekonaj się jak poradzą sobie Max i Duke w centrum niebezpiecznego miasta.

Littlest Pet Shop 09 - Wredna Winda

Littlest Pet Shop 10 - Oko zniszczenia

bajka dla dzieci Littlest Pet Shop

Littlest Pet Shop 11 - Książki i Okładki

Littlest Pet Shop 12 - Jaszczurka umie tańczyć

Littlest Pet Shop 13 - Światła, Kamera, Mangusta

Littlest Pet Shop 14 - Zamiana Miejsc