Bajka Niesamowity świat Gumballa "Romantyk"

Gry Online kolorowanka Judy Hopps

Gry Online kolorowanka z bajki W głowie się nie mieści "smutek" nr 2

Gry Online Lego Kod Ninja

 

Zobacz inne seriale dostępne na stronie Bajki-Online.pl


Niesamowity świat Gumballa "zdrajca"

Niesamowity świat Gumballa w "sieci"

Opis Bajki

Niesamowity świat Gumballa

Bajki dla dzieciNiesamowity świat Gumballa  serial fabularno-animowany stworzony przez Bena Bocqueleta. Światowa premiera serialu odbyła się 2 maja 2011 roku na antenie Cartoon Network , jest emitowany do dnia dzisiejszego


Niesamowity świat Gumballa

Serial opisuje przygody dwunastoletniego, psotnego, niebieskiego kota Gumballa, który mieszka w niewielkim, 20-tysięcznym miasteczku Elmore w Stanach Zjednoczonych, wzorowanym na mieście Vallejo w Kalifornii[1], które zamieszkują niezwykłe postacie. Wraz ze szkolnymi przyjaciółmi przeżywa liczne przygody.

Niesamowity świat Gumballa

Gumballa- Watterson tytułowy bohater, niebieski kot, który jest jednym z mieszkańców miasta Elmore. Pełny energii 12-latek, zakochany w Penny. Panicznie boi się pająków.

Darwin -Najlepszy i skrajnie lojalny przyjaciel Gumballa. Zawsze stara się dostrzec w innych dobro. Wydaje się być rozsądniejszy od Gumballa. Jest zakochany w Carrie.

Anais Watterson - czteroletnia genialna króliczka, siostra Gumballa, mądrzejsza od całej swojej rodziny. Jest wielką fanką programu "Oślica Daisy". Jej ulubiona lalka nazywa się Daisy.

Richard Watterson – ojciec Gumballa i Anais oraz mąż Nicole. Tata opiekujący się domem. Jest gigantycznym, różowym królikiem z nadwagą. Jest leniwy, bezrobotny i dziecinny, uwielbia jeść.

Nicole Watterson – matka Gumballa i Anais oraz żona Richarda. Niebieska i szczupła kocica. Ciężko pracująca kobieta (pracuje w dziale skarg Tęczowej Fabryki), która stara się wspierać swoją rodzinę w każdym aspekcie życia. Jest przykładem idealnej matki, jedyną rysą na jej charakterze jest to, że łatwo ją wyprowadzić z równowagi.

Bajki-Online.pl zaprasza na serial Niesamowity świat Gumballa

 

Zobacz inne aktywności na stronie Bajki-Online.pl


Serial animowany Świnka Peppa Odcinek 15

Serial animowany wszystkie odcinki