Bajki dla dzieci Online W głowie się nie mieści

Bajki dla dzieci W głowie się nie mieści

Bajki dla dzieci W głowie się nie mieści – Reżyserem bajki jest Pete Docter. Premiera na świecie odbyła się 19 czerwca 2015 roku . W Polsce bajkę mogliśmy oglądać  1 lipca 2015 roku.


Bajki dla dzieci W głowie się nie mieści

Bajka Online dla dzieci W głowie się nie mieści, czyli zachowanie szalonych ludzkich emocji w ciele naszej bohaterki . Riley, bo tak ma na imię nasza bohaterka ma szczęśliwe dzieciństwo jest często uśmiechnięta i świetnie gra w hokeja . Wszystko to za sprawą świetnie działającego układu dowodzenia . Układem tym kierują 5 emocji radość , smutek, strach,gniew, odraza. Strach zajmuje się ochroną naszej bohaterki. Odraza chroni Riley przed toksycznym jedzeniem i relacjami.Gniew lepiej z nim nie zaczynać bywa złośliwy. Smutek chciałaby mieć więcej optymizmu i pomagać Riley w utrzymaniu dobrego nastroju, ale jest to dla niej bardzo trudne.

Bajki dla dzieci W głowie się nie mieści 

Gdy Riley ma 11 lat wraz z rodzicami przeprowadza się do San Francisco . Dom, w który mają zamieszkać nie tak sobie wyobrażała, a i otoczenie nowe .Riley musi dostosować się do nowej sytuacji. Bajki-Online.pl zaprasza do oglądania .

:)