Bajki dla dzieci "Zaplątani"

Puzzle

Układaj Puzzle z Puzzle z bajki Zaplątani

Bajki dla dzieci po Polsku "Zaplątani"

Bajki Online "Zaplątani"– Premiera filmu miała miejsce 24 listopada 2010 roku . Reżyserem filmu jest Glean Keane a orginalny tytuł filmu to [Tangled] . Film opowiada historie o dziewczynie o imieniu Roszpunka , która została zamknięta w wieży przez czarownicę .Bajka "Zaplątani"

Historia ta zaczyna się, gdy na ziemie spada magiczna kropla blasku. W miejscu gdzie spadła kropla wyrósł złoty kwiat, posiadał on magiczna moc leczenie wszystkich chorób i ran. Jako pierwsza miejsce gdzie rośnie złoty kwiat odkryła stara babuleńka Gertruda, która dzięki mocy kwiata czerpała z niego wieczną młodość. Minęło parę stuleci a obok tego miejsca powstało państwo . Rządzili tam król i królowa, która spodziewała się dziecka. Pewnego dnia królowa zachorowała i życie jej dziecka było zagrożone liczyła się każda chwila. Mieszkańcy chcąc uratować jeszcze nienarodzone dziecko ruszyli w poszukiwania lekarstw a był nim właśnie słoneczny kwiat . Udaje im się odnaleźć magiczny kwiat. Gertruda jest wściekła. .

Bajka "Zaplątani"

Sporządzone lekarstwo ratuje królową i rodzi się księżniczka o złotych włosach nazywa się Roszpunka. Pewnego razu pod osłoną nocy stara Gertruda zakrada się do sypialni króla i królowej i porywa małą córeczkę. Król natychmiast zlecił poszukiwanian, ale wszystko na próżno. Gertruda była zadowolona odzyskała źródło wiecznej młodości a dziecko ukryła wysoko w wieży w dzikiej puszczy i wychowała jak swoja córkę.


Bajka "Zaplątani"

Mijają lata Roszpunka zamknięta w wieży spędza czas na sprzątaniu i gotowaniu . W dniu swoich 18 urodzin prosi swoja matkę o wyjście z wieży ta kategorycznie jej zabrania dziewczyna jest zrozpaczona, ale posłuszna. Tu poznajemy drugiego bohatera historii jest nim poszukiwany listem gończym Flynn Rajtar drobny złodziejaszek. Podczas ucieczki Flynn odkrywa wysoką wieże zaciekawiony postanawia się tam wspiąć.

zaprasza do oglądania.