Bajka online "Zwierzogród"

Bajki dla dzieci Zwierzogród

Bajki dla dzieci Zwierzogród –Jest to amerykańska bajka która światową premierę miała 11 lutego 2016 roku. Reżyserem bajki jest Byron Howard, który miał swój udział w bajce "Zaplątani" .


Bajki dla dzieci Zwierzogród

Głównym Bohaterem bajki dla dzieci jest króliczka Judy, która bardzo chce zostać policjantką.Rodzice jej są przeciwni widzą ją w innej roli chcą, żeby Judy uprawiała marchewki. Już na początku bajki Judy wstawia się za gruką swoich przyjaciół, pokazuje tym, że jest bardzo odważna i zdeterminowana, żeby stać na straży prawa . Piętnaście lat później Judy, gdy stała się już dorosła wstępuje do akademii policyjnej przechodzi tam szkolenie . Szybko przekonuje się,że jako pierwszy królik zatrudniony w policji nie będzie miała wcale łatwego życia. Judy jest jedna bardzo uparta i dopięła swego . Burmistrz Zwierzogrodu ogłasza najlepszego absolwenta roku zostaje nią właśnie Judy. Zostaje skierowana do służby komisariat pierwszy Śródmieście . Marzenia Judy się spełniły, ale to dopiero początek przygody

Bajki dla dzieci Zwierzogród

Judy jest poraz pierwszy na odprawie . W mieście zaczynają znikać bez śladu najgroźniejsze drapieżniki . Naczelnik Bogo przydziela zadania . Nasza bohaterka dostaje przydzielona tylko do parkometrów . Judy musi walczyć o swoje.Przekonaj się jak poradzi sobie Bajki-Online.pl Zaprasza na seans z bajka Zwierzogród.

Bajki-Online.pl zaprasza na Bajke dla dzieci Zwierzogród


Układaj Puzzle z bajki Zwierzogród na naszym kanale Puzzle dla dzieci

ShareThis Copy and Paste