Fernando - Bajka dla dzieci

Zobacz

Smerfy Poszukiwacze zaginionej wioski

Fernando - Bajka dla dzieci

"Fernando" Online - Bajka dla dzieci – Reżyserem bajki jest Carlos Saldanha. Premiera bajki na świecie odbyła się 10 grudnia 2017 roku. W Polsce bajkę w kinach można było oglądać 5 stycznia 2018 roku.


"Fernando" Online - Bajka dla dzieci

Fernando to byczek o wielkim sercu. Każdy młody byczek chce zostać potężnym i groźnym bykiem. Chce być wybranym przez matadora i walczyć na arenie zdobyć sławę. Pewnego dnia byczek Fernando ucieka przytłoczony sytuacja, w której jego ojciec wybrany przez matadora do walki na arenie nie powrócił. Odnajduje go pewna dziewczynka o imieniu Nina, która opiekuje się małym byczkiem.

"Fernando" Online - Bajka dla dzieci

Mija sporo czasu Fernando rośnie z małego cielaczka wyrasta duży i silny byk. Jak co roku nadchodzi dzień, w którym Nina wraz z ojcem i małym wtedy Fernando wybierają się do miasta na Festiwal Kwiatów. Tym razem Ojciec informuje, że Fernando nie może jechać jest już za duży i bezpieczniej będzie jak zostanie w wiosce. Nina na początku buntuje się, ale po pewnym czasie zaczyna rozumieć sytuacje. Fernando postanawia jednak wybrać się samemu do miasteczka. Gdy dociera na miejsce zaczynają się problemy mieszkańcy uciekają przed dużym i silnym bykiem a sam Fernando zostaje wzięty za dziką bestię musi uciekać ... Jak poradzi sobie byczek oglądaj Bajkę Fernando online bajkę dla dzieci.

:)