Niesamowity świat Gumballa jest to serial fabularno-animowany stworzony przez Bena Bocqueleta. Światowa premiera serialu odbyła się 2 maja 2011 roku na antenie Cartoon Network , jest emitowany do dnia dzisiejszego. Serial opisuje przygody dwunastoletniego, psotnego, niebieskiego kota Gumballa, który mieszka w niewielkim, 20-tysięcznym miasteczku Elmore w Stanach Zjednoczonych, wzorowanym na mieście Vallejo w Kalifornii[1], które zamieszkują niezwykłe postacie. Wraz ze szkolnymi przyjaciółmi przeżywa liczne przygody.

Bajki-Online.pl zaprasza na przygode z Niesamowity świat Gumballa


Niesamowity świat Gumballa "podła"


Niesamowity świat Gumballa w "sieci"


Niesamowity świat Gumballa "Zdrajca"

Niesamowity świat Gumballa "Romantyk"

Bajka dla dzieci Miraculum: Biedronka i Czarny Kot

Serial przedstawia przygody nastoletniej dziewczyny o imieniu Marinette i chłopaka Adriena Agreste'a. Mieszają oni w Paryżu Marinette na co dzień jest zwyczajną dziewczyną ze zwyczajnym życiem , ale skrywa w sobie coś, o czym nie wie nikt i skrycie podkochuje się w Adriena Agreste'a. Gdy w Paryżu czai się zło Marinette przemienia się w super biedronkę . Natomiast Adriena, który też coś ukrywa przemienia się w czarnego kota. Marinette i Adriena Agreste'a nie znają prawdy o sobie i wspólnie chronią Paryż przed złym wrogiem . Miraculum: Biedronka i Czarny Kot .

bajka dla dzieci

Niesamowity świat Gumballa "szkodnik"

Niesamowity świat Gumballa "Punkty"

Niesamowity świat Gumballa "Komiks"

Niesamowity świat Gumballa "Parking"

Bajki-Online.pl przedstawia serial animowany Lego Frends Znajdziesz tu wszystkie odcinki serialu. Bajka opowiada o przygodach pięciu przyjacółek . Pierwsza z nich Emma jest bardzo kreatywna , uprzejma interesuje sie sztuką . Druga to Andrea bardzo wesoła uwielbia tańczyć i śpiewać . Trzecia to Stephanie to ona organizuje spotkania i przyjęcia . Czwarta to Olivia jej zainteresowania to sport , umie dyplomatycznie rozwiązywać problemy. Piąta to Mia uwielbia zwierzęta. Mieszkają w malowniczym miasteczku HeartLake City . Dziewczyny uwielbiają razem spędzać czas . Wspólnie organizują Klub LEGO Friends i dzielą swoje sekrety.

.

Niesamowity świat Gumballa Objęcia

Niesamowity świat Gumballa The Upgrade

Niesamowity świat Gumballa Pasożyt

Niesamowity świat Gumballa prezent

Niesamowity świat Gumballa "Rada"

Niesamowity świat Gumballa "Stażysta"